ZabezpDodatkowe

Elektrownie fotowoltaiczne, wiatrowe, wodne, biogazowe i inne są wyposażone w podstawowe zabezpieczenia prądowe, napięciowe, temperaturowe, częstotliwościowe...

Operator sieci mając na uwadze bezpieczeństwo, problem 50,2Hz, w warunkach technicznych przyłączenia może określić wymóg zastosowania dodatkowego zabezpieczenia elektrowni. Producenci falowników oferują zabezpieczenia dodatkowe które mogą być stosowane z ich falownikami oraz w innych elektrowniach - wiatrowych, wodnych i innych.


Protectl

Powador-protect monitoruje sieć publiczną nN zgodnie z normą VDE-AR-N 4105. Mierzy napięcia i częstotliwość, i w razie odchyłki od dopuszczalnych wartości wyłączy elektrownię.

Po podłączeniu odbiornika zdalnego sterowania, zakład energetyczny może sterować mocą elektrowni.

Współpracuje z falownikami KACO oraz z falownikami innych producentów.

Montaż na szynie lub ścianie w pobliżu licznika pobór - oddanie.

CzytajWiecej

AeProtectl

AE GridProtect monitoruje sieć publiczną nN zgodnie z normą VDE-AR-N 4105, DIN V VDE V 0126-1-1, dyrektywą BDEW. Mierzy napięcia i częstotliwość, i w razie odchyłki od dopuszczalnych wartości wyłączy elektrownię.

Po podłączeniu odbiornika zdalnego sterowania, zakład energetyczny może sterować mocą elektrowni.

Współpracuje z falownikami Advanced Energy, falownikami innych producentów, elektrowniami wodnymi, wiatrowymi... Duże możliwości programowania.

Montaż na szynie w pobliżu licznika pobór - oddanie.

Cena: e-mail. Upusty cenowe dla instalatorów.

CzytajWiecej

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację powyższego.

Rozumiem